Taze Yayın

8/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

2.Sınıf Jeopardy Oyunları
 Tekrardan merhabalar değerli öğretmen arkadaşlarım ve sevgili öğrenciler. Bilin bakalım bugünkü süprizim sizlere ne olacak? Uzun süredir taleplerinde bulunduğunuz ilkokul jeopardy oyunlarını sonunda bitirebildim. Gerçekten çok zaman alıyor. Teker teker her sınıftan ünite şeklinde kelimeleri çıkarmak ve oyun içerisine yerleştirmek siteye yüklemek ve sizlere sunana kadar uzun bir süreç geçiyor ve büyük bir emek harcanıyor.

İLKOKUL İNGİLİZCE JEOPARDY OYUNLARI 2-3-4.SINIFLAR (GÜNCEL)

İnşallah emeklerimizin karşılığı minik evlatlarımız tarafından verilecektir. Onların eğlenmesi ve birazcık dahi olsa öğrenmeleri bizlerin bu yorgunluğunu tek seferde silecektir. Jeopardy oyunlarımızın temel amacını artık biliyorsunuz. Genel olarak ortaokul için hazırlıyordum ancak facebook gruplarındaki ilkokul öğretmenlerimizin yoğun bir talep geldi. Bende hemen ilkokul tüm sınıflar için jeopardy 1.ünite oyunlarını hazırladım. Ünite olarak hepsi sırayla gelecek. 

Genelde ünite sonlarında oynatmanızı tavsiye ediyorum. Böylece hem ders içerisinde öğretmiş olduğunuz kelimeleri sınayabilirsiniz ve kalıcı hale getirebilirsiniz. Ayrıca ünitenin yorgunluğunu atmak ve sınıf içi rekabeti artırmak için çok etkili oluyor. Ben yıllardır her ünitenin sonunda mutlaka oynatıyorum.

Jeopardy Oyunu Oyna

Zaten şuan blog sitemde "Jeopardy Nasıl Oynanır?" başlıklı yazımda tüm ayrıntıları sizlere aktardım. İndirmeden önce bir göz atsanız aslında çok faydası olacaktır. İndirmekte sıkıntı yaşayan veya indirdikten sonra açmakta sıkıntı yaşayan öğretmenlerimiz oldu. Tüm sorunlarrınıza çözüm olarak ve oynama ile ilgili tüm işlemleri sizlere aktardım.

 Ayrıca dosyaları .Rar olarak Winrar ile arşivledim. Yoksa siteye upload edemiyorum. Good Drive üzerinden aktarıyorum böylece daha güvenli ve hızlı bir indirme işlemi gerçekleşiyor. Dosyaları .Rar olarak arşiv yaptığımdan dolayı ilk indirdiğiniz anda oyun çalışmayacaktır. Bunun için bu yazımı okumak zorundasınız. Herhangi bir sorun olduğunda mutlaka bana bildirin. Yorum olarak ve iletişim sayfasından yazarsanız anında dönüş olacaktır. Oku : ".Rar ve .Zip Dosyalarını Açma"


Ortaokul 5.Sınıf-6.Sınıf-7.Sınıf ve 8.Sınıf Jeopardy Oyunları 


Ortaokul Jeopardy Oyunlarına Sınıflara Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.


Siz Hala İngilizce Wordwall Oyunlarını Oynamadınız mı? 
Daha eğlenceli İçerikler İçin İnstagram Sayfamı Takip Edebilirsin


 

2.Sınıf Jeopardy Oyunları

Ve ilkokul binamızın en minikleri 2.Sınıflar. Onlar içinde emeklerim mevcut ve yine blog yazımda her ünite için jeopardy oyunları hazır olacaktır. Hiç lafı uzatmadan sizlere iyi eğlenceler diliyorum.

2.Sınıf  1.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  2.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  3.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  4.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  5.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  6.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  7.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  8.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  9.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

2.Sınıf  10.Ünite Jeopardy Oyunu İndir

 

 
Yorum Gönder

0 Yorumlar