Taze Yayın

8/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

İngilizce 2.Sınıf,3.Sınıf,4.Sınıf Ünite Oyunları | Tüm Üniteler İçin WordWall Oyunları

 


İngilizce 2.Sınıf,3.Sınıf,4.Sınıf Ünite Oyunları


Sevgili çocuklar değerli öğretmenlerim ve   saygıdeğer veliler,  bugün muhteşem bir yazıyla sizleri karşılıyorum.  İngilizce derslerinin olmazsa olması oyunlarla harika bir yazıya giriş yapıyoruz.

 

Verimli bir İngilizce dersi geçirmek ya da İngilizceyi etkili ve kalıcı bir şekilde öğrenmek isteyen bireyler için İngilizceyi oyunsuz düşünmek yanlıştır.  Ben de sizler için İngilizce derslerinde bütün sınıfların oyunlarını ünite ünite bir sayfa içinde topladım. 


Bana Wordwall Yetmez, Jeopardy Oyunları Yok Mu?


Site içerisinde jeopardy oyunlarının da hepsini tüm sınıflar için ünite halinde bulabilirsiniz. Özellikle ilkokul kademesindeki öğrencilerimizin daha renkli eğlenceli ve oyun içeren dersler görmesi onların   İngilizce öğrenmesi için bir  artıdır.


 

👉 İlkokul Jeopardy Oyunları

 

👉 Ortaokul Jeopardy Oyunları

 


İngilizce ile artık dünyamızda olmazsa olmaz  bir dil haline geldi.  Teknolojik imkanların da artması ile birlikte İngilizce olan ihtiyaç da bir hayli yükselmiştir. Özellikle çocuklarımız için İngilizcenin önemi bir kat daha artmıştır. Erken yaşta öğrenilen dilin çocuklarda kalıcı olması vazgeçilmezdir.  Öyleyse çocuklarımızın en iyi İngilizce öğrenimi için oyunlar mutlaka ilk sırada yerini almalıdır.  Oyunlarla İngilizce öğrenen çocuklar seviyeleri ve gelişim özellikleri hızlı bir şekilde yükseliyor.  Geleneksel yöntemlerin dışında tüm duyu organlarını kullanan çocuklarımız İngilizceyi daha rahat bir şekilde öğreniyor.  İlgileri daha fazla artan çocuklarımız İngilizceyi daha çok ve daha hızlı bir şekilde öğrenmek istiyor.


👉Ortaokul Tüm Sınıflar WordWall Oyunları İçin Tıklayınız
Peki hangi İngilizce Oyunlar olacak?


👉 2.Sınıf İngilizce Oyunları

👉 3.Sınıf İngilizce Oyunları

👉 4.Sınıf İngilizce Oyunları

👉 Ortaokul İngilizce OyunlarıDaha eğlenceli İçerikler İçin İnstagram Sayfamı Takip Edebilirsin

 DİKKAT: AÇMAK İSTEDİĞİNİZ OYUNUN SOLUNDAKİ KÜÇÜK RESİMLE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ.


Bende sizler için İngilizceyi daha eğlenceli hale getirmek ve tüm öğretmenlerimizin yükünü biraz daha anlatmak için İngilizce ilkokul 2. sınıf, 3.sınıf ve 4.sınıf tüm ünitelerin oyunlarını tek bir sayfada topladım.  Oyun oynamak istediğiniz Sınıfı ve üniteyi aşağıdan seçebilirsiniz.

 

 
 
 İngilizce 2.Sınıf Oyunları
 
      2.Sınıf 1.Ünite Words Ünite Oyunları


      2.Sınıf 2.Ünite Friends Ünite Oyunları
 
      2.Sınıf 3.Ünite In the Classroom Ünite Oyunları
 
      2.Sınıf 4.Ünite Numbers Ünite Oyunları
 
      2.Sınıf 5.Ünite Colours Ünite Oyunları
 
      2.Sınıf 6.Ünite At the playgrounds Ünite Oyunları
 
      2.Sınıf 7.Ünite Body parts Ünite Oyunları
 
      2.Sınıf 8.Ünite Pets Ünite Oyunları
 
      2.Sınıf 9.Ünite Fruit Ünite Oyunları
 
      2.Sınıf 10.Ünite Animals Ünite Oyunları
 
 
 


 
 
💣 3.Sınıf 1.Ünite Greeting Ünite Oyunları💣 3.Sınıf 2.Ünite My Family Ünite Oyunları💣 3.Sınıf 3.Ünite People I Love Ünite Oyunları💣 3.Sınıf 4.Ünite Feelings Ünite Oyunları💣 3.Sınıf 5.Ünite Toys and Games Ünite Oyunları 💣 3.Sınıf 6.Ünite My House Ünite Oyunları💣 3.Sınıf 7.Ünite In My City Ünite Oyunları💣 3.Sınıf 8.Ünite Transportation Ünite Oyunları💣 3.Sınıf 9.Ünite Weather Ünite Oyunları💣 3.Sınıf 10.Ünite Greeting Ünite Oyunları

 

 
🔱 4.Sınıf 1.Ünite Classroom Rules Ünite Oyunları🔱 4.Sınıf 2.Ünite Nationality Ünite Oyunları🔱 4.Sınıf 3.Ünite Cartoon Characters Ünite Oyunlar🔱 4.Sınıf 4.Ünite Free time Ünite Oyunları🔱 4.Sınıf 5.Ünite My day Ünite Oyunları🔱 4.Sınıf 6.Ünite Fun with science Ünite Oyunları🔱 4.Sınıf 7.Ünite Jobs Ünite Oyunları🔱 4.Sınıf 8.Ünite My clothes Ünite Oyunları🔱 4.Sınıf 9.Ünite My friends Ünite Oyunları🔱 4.Sınıf 10.Ünite Food and drinks Ünite Oyunları

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar