Taze Yayın

8/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Gizlilik Politikamız

 Bu sayfada sizlere açık bir şekilde paylaşmış olduğumuz gizlilik politikası ile birlikte www.ogretmencocuk.com sitesi üzerindeki kullanıcılarının kişisel bilgilerinin kullanımını ve korunması düzenlenmektedir.

Sizlerden istemiş olacağımız kişisel kullanıcı adınız, soyadınız, doğum tarihi gibi benzeri bilgiler kullanıcılarımızı dolaylı ve doğrudan tanımlamaya yönelik olup gizlilik politikamızda "özel bilgiler" olarak bulunacaktır.

ogretmencocuk.com ziyaretçilerinin kendisi ile paylaşmış olduğu bu kişisel bilgilerini sitemiz gizlilik politikası gereği hiçbir şekilde kullanamayacak ve 3.kişilerle ancak kendi rızası dışında asla paylaşılmayacaktır.

Ogretmencocuk.com sitemiz kullanıcılarımızın ve anlık ziyaretcilerimizin her türlü kişisel bilgilerini gizlilik politikası sayesinde güvence altına almaktadır ve tüm gereken önlemleri almıştır. Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerini korumak adına sitemiz tarafından önlem almak amacıyla gerekli programlar kullanılabilir, eğer ki sitemize dış etkenler tarafından herhangi bir taciz ve saldırı olması durumunda gerçekleşecek kişisel bilgilerin ortaya çıkmasında ogretmencocuk.com sitesi sorumluluk sahibi olmayacaktır.

Sitemizde bulunan bir ziyaretçinin başka bir misafirimizin kişisel bilgilerine erişme gibi bir imkanı olmayıp bunun sonucunda hiçbir şekilde karşı tarafın kişisel bilgilerini değiştirme gibi bir durumu söz konusu olmayacaktır.

Sitemiz ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerini sitemizin daha kaliteli içerik paylaşımı ve kendini geliştirme açısından reklam, tanıtım ve site kalite artırma çalışmaları için kullanabilir. Adli kurumlar tarafından yasal yollar gereği bulunulan başvurularda gerekli birimlere kişisel bilgiler aktarılabilir.

www.ogretmencocuk.com adresini ziyarette bulunan herbir misafirimiz sitemizin gizlilik politikası maddelerini kabul etmiş sayılacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar